Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem folii Teck Wrap w Polsce.

Korzystamy z naszych zasobów w kraju, oraz posiadamy pełny dostęp magazynów w Europie. Dzięki temu mamy nieograniczone możliwości zamówień jak i szybkiej dostawy w 24h w dowolne miejsce w kraju.

Teck Wrap:

TeckWrap powstał jako wizja i pasja Charlesa Heidenreicha z Baltimore w stanie Maryland w USA w 2012 roku i od tego czasu szybko się rozwija.

Siedziba TeckWrap znajduje się w Baltimore, a my rozwinęliśmy profesjonalną sieć dealerską na całym świecie. Nasze produkty sprzedawane są z magazynów w USA, Niemczech, Rosji i Chinach. W 2016 i 2017 roku podpisaliśmy umowy dystrybucyjne z naszymi partnerami w Brazylii, na Węgrzech, w Indonezji, Iranie, Malezji, Słowacji, Korei Południowej, Singapurze, Turcji i Wietnamie. W 2018 roku do zespołu TeckWrap dołączyli partnerzy z Australii, Danii, Gwatemali, Malty, Pakistanu, Rumunii, Sri Lanki, Szwajcarii i Zjednoczonych Emiratów Arabskich, a w 2020 roku na mapie pojawiła się Polska.

Misja:

Dziś naszą misją jest oferowanie szerokiej gamy wysokiej jakości, przystępnych cenowo folii winylowych o długiej żywotności na zewnątrz. Dokładamy wszelkich starań, aby produkować najwyższej jakości, kalandrowane i hybrydowe produkty winylowe o wysokiej jakości i dążymy do tego, aby nasze folie były dostępne dla wszystkich.

TeckWrap z dumą oferuje najwyższej jakości winyle w przystępnych cenach. Żyjemy zgodnie z dwoma definiującymi hasłami: „Jakość i różnorodność” oraz „Poczuj różnicę”. Mocno wyrażają całą naszą filozofię.

Folia:

Przeciętny cykl życia winylu TeckWrap wynosi ponad trzy lata (prawdziwymi czynnikami determinującymi są klimat i konserwacja). Utrzymujemy strategię wprowadzania na rynek zupełnie nowych projektów co trzy miesiące. TeckWrap zawsze nadąża za nowymi trendami, ponieważ folie zmieniające kolor są produktami modowymi, a rynek ma tendencję do szybkich zmian.

Seria TeckWrap 180 to nasza pierwsza linia produktów, która obejmuje proste, ale atrakcyjne kolory. Jest to hybrydowa folia polimerowa polecana do gładkich i średnio zakrzywionych powierzchni. 

Wprowadzenie na rynek serii TeckWrap 190 w kolorach połyskujących, matowych i metalicznych kameleon, odpowiednich do pełnego oklejania pojazdów, zwiększyło sprzedaż i wzbudziło zainteresowanie naszych klientów na całym świecie.

Jesteśmy naprawdę podekscytowani

że możemy zaoferować nieograniczone możliwości tworzenia modnych, stylowych projektów zewnętrznych w różnych kolorach i wykończeniach.

TECK-WRAP.PL

Najczęściej zadawane pytania

Jest to zaawansowana polimerowa wielowarstwowa folia ze srebrną powłoką i kanałami uwalniającymi powietrze. Pomagają one osiągnąć gładką aplikację i perfekcyjne wykończenie.
Kolory SH i HD są dużo bardziej połyskujące i nadają samochodowi gładkie i błyszczące wykończenie. Dzięki temu nie występuje efekt skórki pomarańczy lub tzw mory. Materiał jest bardzo rozciągliwy i elastycznym zastosowany klej jest bezpieczny i nie sprawia żadnych problemów podczas zdejmowania. Folia posiada ochronną warstwę PET, która pomaga uniknąć zarysowań podczas montażu oraz plastikowy podkład.
Średnia żywotność folii kolorowej wynosi 3-4 lata przy trzymaniu się zasad użytkowania i dbania o materiał. Po tym okresie zalecamy rozklejenie samochodu aby uniknąć nadmiernego czyszczenia kleju z lakieru samochodu.
Metoda aplikacji jest standardowa, odpowiednia dla polimerowych folii kalandrowanych i hybrydowych. Zalecenia to dokładne oczyszczenie oklejanych elementów, brak nadmiernego rozciągania folii oraz wygrzewanie do zalecanych temperatur - 100 ℃ dla płaskich powierzchni i 120 ℃ dla krzywizn i zakładek.
Odwiedź nasz instagram na którym pokazujemy nasz aktualne oraz poprzednie projekty

Sprawdź nas